KDU.breadcrumbs.homeOkresy Nový Jičín Aktuality Meziokresní kolo Bowlingového turnaje o pohár Josefa Luxe
Zpět

Meziokresní kolo Bowlingového turnaje o pohár Josefa Luxe

Přidáno 27. 3. 2023
Ilustrační foto
V sobotu 25. 3. proběhlo meziokresní kolo lidoveckého bowlingového turnaje o pohár Josefa Luxe v rámci Moravskoslezského kraje. Každý okres kraje mohl postavit libovolný počet družstev, která musela splňovat určité podmínky - šestičlenný tým musel být tvořen minimálně 2 ženami a 2 nestranníky. Svá družstva nakonec postavily okresy Nový Jičín, Karviná a Ostrava.
V soutěži mezi okresy zvítězila Karviná, za ní se umístil Nový Jičín a poslední místo obsadila Ostrava. Z nejlepších hráčů byl následně sestaven tým, který bude reprezentovat kraj v mezikrajském kole turnaje.
Děkujeme organizátorovi Martinu Machovi za přípravu a všem spoluhráčům i protihráčům za příjemnou atmosféru.