KDU.breadcrumbs.homeOkresy Nový Jičín Aktuality Okres Nový Jičín má svého poslance
Zpět

Okres Nový Jičín má svého poslance

Přidáno 30. 11. 2021
Ilustrační foto
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky přinesly KDU-ČSL historický úspěch. Po hojně diskutovaném rozhodutí kandidovat v koalici se stranami ODS a TOP09 přišlo strhující finále a vítězství ve volbách. KDU-ČSL získala 23 poslaneckých křesel, což je bezprecedentním úspěchem. Tři z těcho křesel patří kandidátům z Moravskoslezského kraje. A jedno z nich patří okresu Nový Jičín. Z tohoto křesla nás bude zastupovat bratr Jiří Navrátil.
Jirku Navrátila asi není třeba dlouze představovat, většina členské základny okresu Nový Jičín jej velmi dobře zná, ať už z doby, kdy byl okresním tajemníkem, krajským tajemníkem, místostarostou obce Mořkov (kterým je doposud) nebo krajským zastupitelem a náměstkem hejtmana pro sociální oblast, což je vysoká funkce v regionální politice, kterou Jiří Navrátil s přehledem sobě vlastním zastává již pátým rokem. 
Pokud vás zajímá, kterých sněmovních výborů a orgánů je Jirka Navrátil členem a jak probíhá jeho pracovní týden, doporučuji sledovat jeho politický profil na facebooku: https://www.facebook.com/JiriNavratilPolitik