KDU.breadcrumbs.homeOkresy Nový Jičín Aktuality Výroční členská schůze MO KDU-ČSL Lubina
Zpět

Výroční členská schůze MO KDU-ČSL Lubina

Přidáno 28. 2. 2018
Ilustrační foto

V neděli 25.2.2018 se v Lubině v Katolickém domě uskutečnila Členská schůze MO KDU-ČSL.

Vzhledem k tomu, že se nejednalo o volební schůzi, pozvali jsme i příznivce a všechny, koho zajímá naše činnost. Předseda, Michal Polášek přednesl zprávu o činnosti. Seznámil přítomné se stavem členské základny, analýzou výsledku podzimních parlamentních voleb v místních částech, upozornil na nebezpečí extremistických a populistických v stran v obci a nastínil další směřování MO

Zdůraznil nutnost aktivnějšího zapojení do komunální politiky, využívání našich volených zástupců a dobrou prezentaci před komunálními volbami. Dále vyzval členy k motivování svých blízkých k aktivnímu zapojení a ke členství.

Poté vystoupili hosté – Stanislav Šimíček, místostarosta Kopřivnice se zprávou o činnosti na radnici a představou k volbám do komunálu. Za tuto jasnou vizi byl navržen jako lídr kandidátky a pověřen jejím sestavení.

Stanislav Štefek, předseda MO Příbor poté sdělil podrobně informace z okresu a ze setkání s Pavlem Bělobrádkem. Dále podpořil naši činnost a výzvu k naším mladým hostům k zapojení se.

S ohlasu 11 hostů, kteří se zajímají o naši činnost vyplynulo, ze informace byly vyčerpávající, ale věcné. Tak snad padnou na úrodnou půdu J