KDU.breadcrumbs.homeOkresy Nový Jičín Aktuality Žilinský den s velkým Ž.
Zpět

Žilinský den s velkým Ž.

Přidáno 29. 8. 2019
Ilustrační foto
Žilinský den 24.8.2019 jsme zahájili Mši svatou za naše živé, i ty, co už mezi námi nejsou, a pak už to jelo až do noci. Náš slavný den mi přišel pomoct zahájit můj kamarád, náš pán místostarosta Marcel Brož. A opravdu bylo co zahajoval. Nedá se spočítat kolik lidiček přišlo, ale když řeknu, že o nějaké stovce se nedá bavit, spíš kolem dvou, tak vůbec nepřeháním. Jsem si jistý, že si to užil každý, děti dostaly hned při příchodu dárečky a ani ti větší nepřišli taky zkrátka.
Tolik zábavy, pochutin, kvalitní hudby, to bylo prostě něco. A když hrajou takoví hudební velikáni jako je VLÁĎA VONDRÁČEK, LUCIE REVIVAL a THE CHARGERS a pro děti Alchymistická dílna s Golémem, soutěže s mysliveckou tématikou, samozřejmě taky jízda na poníkovi,skákací hrad, tak to je opravdu nářez. Snad jen ti, kteří si přišli po roce pokecat, si to moc neužili, ale živá hudba není rádio, které se ztiší. Těm jsem, ale slíbil, že jim už za dva týdny na Sousedské Snídani určitě dáme dost prostoru, aby si vše dopověděli. Musím, ale opravdu říct, že vzhledem k tolika díkům od Vás, přátelé drazí, máme zas rok na co vzpomínat.
Děkuji všem co neúnavně makali, aby to byl opravdu Žilinský den s velkým Ž. A hlavně velké díky Vám kamarádům, účastníkům akce. Jsem moc rád, že nás navštívili naší skvělí kamarádi: Manželé Skalkovi z Ostravy, Miloš Svoboda, Luboš Sázovský, manželé Forýškovi, manželé Váňovi, manželé Janíkovi a jejich dcera s dětmi a samozřejmě klienti chráněného bydlení, ale ti jsou vlastně naši. Omluvit se chci těm, kteří možná trošku z domu slyšeli naše řádění, ale i ti byli super, neboť nás ani jednou nenavštívila MP, tak že opravdu díky VŠEM. Já jsem se dostal do postele ve 3 ráno....