KDU.breadcrumbs.homeOkresy Ostrava - město Aktuality Na Úřadě statutárního města Ostravy byla podána kandidátka KDU-ČSL a nezávislých kandidátů
Zpět

Na Úřadě statutárního města Ostravy byla podána kandidátka KDU-ČSL a nezávislých kandidátů

Přidáno 29. 7. 2018
Ilustrační foto
Na padesátipětičlenné kandidátce jsou zastoupeny významné osobnosti ze všech ostravských obvodů a všech věkových skupin.
Zmocněnec pro komunální volby v Ostravě Vladimír Gelnar podal na Úřadě statutárního města Ostravy v pátek 27.července 2018 kandidátku pod názvem "KDU-ČSL a nezávislí kandidáti".
Je složena  jednak  z členů KDU-ČSL ale také z našich příznivců, nečlenů KDU-ČSL, kteří se plně hlásí k hodnotám, které naše strana KDU-ČSL prosazuje a zastává.

Na padesátipětičlenné kandidátce jsou zastoupeny významné osobnosti ze všech ostravských obvodů, všech věkových skupin i pestrého povolání. Na  lidoveckém volební lístku najdou voliči, starostu i místostarosty, vysokoškoské i středoškolské učitele, ředitele různých společností,
obchodní a projektové manažery, ředitele Charity a Povodí Odry,  finančního specialistu a finančního poradce, lékařku, lékarníka, zdravotní sestry, právníka, pracovníky TV NOE, mistra uzenářské výroby a další.

Lídr kandidátky současný náměstek primátora Ing.Zbyněk Pražák před podáním kandidátky zdůraznil:" V centru našeho zájmu musí vždy stát člověk. občan a obyvatel Ostravy.Jeho přání, jeho starosti a jeho problémy."