KDU.breadcrumbs.homeOkresy Ostrava - město Aktuality Setkání s kandidáty do městského obvodu i města Ostravy ve Staré Bělé
Zpět

Setkání s kandidáty do městského obvodu i města Ostravy ve Staré Bělé

Přidáno 2. 10. 2018
Ilustrační foto
 V neděli se podával krajíc chleba se sádlem a škvarkama , v pondělí lidovecký  volební guláš
Před blížícími se komunálními volbami uspořádala nejpočetnělší ostravská lidovecká místní organizace  ve Staré Bělé pro své členy i širokou veřejnost dvě setkání s kandidáty, jak do městského obvodu Stará Bělá tak i do ostravského zastupitelstva.
V neděli dopoledne přijali pozvání členové i sympatizanti KDU-ČSL, přišly rodiny s dětmi, zástupci mladé i starší generace. Markéta Nováčková, která vede starobělskou lidoveckou kandidátku představila kandidáty a zdůraznila důležitost těchto voleb. Pozvala všechny přítomné k volbám. Podávalo se netradiční občerstvení - krajíc chleba se sádlem a škvarkama , sladkosti, svařené víno aj.
V pondělí se vařil lidovecký guláš, čepovalo se starobělké pivo, děti se opět vydováděly na skákacím hradě, rozdávaly se předvolební tiskoviny a reklamní předměty.
Účastníci setkání si mohli osobně popovídat ze Zbyňkem Pražákem, Miroslavem Paulem, Reginou Gogelovou, Michalem Hořínkem a téměř všemi starobělskými kandidáty
Nálada a spokojenost a obou akcích byla výtečná.