KDU.breadcrumbs.homeKraj Informace Koalice SPOLU v MSK zahájila spolupráci do nadcházejících krajských voleb
Zpět

Koalice SPOLU v MSK zahájila spolupráci do nadcházejících krajských voleb

Přidáno 18. 3. 2024
Ilustrační foto

Na tiskové konferenci dne 18. března v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě strany představily společné kandidáty a podpisem memoranda o spolupráci stvrdily, že SPOLU-PRÁCE je nejvíc!
Své odhodlání řešit věci smysluplně koalice SPOLU podpořila výzvou k hlasování pro projekty neziskových organizací v kraji, kterým daruje přesně 1 200 000 Kč.   

Koalice chce svůj program a vize směřování kraje představovat postupně, již v tomto týdnu budou distribuovány občanům noviny, kde jsou shrnuty stěžejní projekty, které současní zástupci kraje zrealizovali za poslední 2 funkční období.
Představí také blíže nového lídra kandidátky. Prostřednictvím hlasovacího lístku v novinách a na webu Spolumsk.cz bude spuštěno hlasování o rozdělení částky 1 200 000 Kč, kterou SPOLU z rozpočtu kampaně uvolnila.
„Bylo to opravdu spontánní a přirozené rozhodnutí neplýtvat financemi v kampani na drobné dárečky, bonbóny či propisky s logem koalice. Ušetřené peníze raději smysluplně použijeme na dobročinné a prospěšnější účely. Jelikož náš kraj má 1,2 milionů obyvatel, dohodli jsme se uvolnit 1 200 000 Kč, které s Vaší pomocí darujeme na dobrou věc. Je to skvělý start SPOLUpráce a kampaně,“ dodal Lukáš Curylo, který je aktuálně krajským náměstkem (KDU-ČSL).

Více na webu spolumsk.cz

Celé znění tiskové zprávy.