KDU.breadcrumbs.homeOkresy Karviná Aktuality Heslo, které není jen frází...
Zpět

Heslo, které není jen frází...

Přidáno 27. 5. 2021
Ilustrační foto
VÍCE POMÁHAT, NEŽ VLÁDNOUT, to je heslo Pavly Golasowské.Spolek ADOPCE PRO BUDOUCNOST, jehož je statutárním zástupcem, pomáhal finančně i v loňském roce a to 12 dětem na cestě ke vzdělání. Vzhledem k omezené výuce ve školách byl náš příspěvek nevelký, ale i tak  přispěli částkou 36 115 Kč.
A tady níže je i zpětná vazba jedné z maminek, jíž přispíváme na vzdělávací a volnočasové aktivity její dcery:
Cesta, která vede ze špatného způsobu života je velmi náročná a bohužel se často dotýká i těch, kteří si zatím neměli možnost sami zvolit jak žít – tedy dětí. Zajistit domov a přitom splácet dluhy je finančně hodně vyčerpávající a dosti často je při tom všem téměř nemožné zajistit dětem splnění jejich přání a umožnit jim navštěvovat kroužky, nebo je dobře vybavit do školy.                
   Díky Adopci je pro nás ale spousta nedosažitelných věcí možná. Anička může dělat co ji baví a rozvíjet se v tom. Do školy má vždy připravené pomůcky, sešity i učebnice. Dokonce může cvičit ve velmi pohodlných teniskách, které nejsou obnošené a cítit se dobře.  Jako máma jsem nejvíce vděčná za radost, kterou můžu vídat na tvářích svých dětí. Velmi si vážím pomoci a zájmu, které se nám v Adopci dostává. Pro někoho to můžou být jen maličkosti, ale pro nás jsou to malé zázraky.